airBaltic Horvaatiasse: lennupiletid Tallinnast Rijekasse al 160€, otselennud Riiast al 107€

airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid suveks ja sügise alguseks Tallinnast Horvaatiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast või Riiast Rijekasse on saadaval alates 107€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airbaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

LENNUPILETID TALLINNAST HORVAATIASSE

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad al 178€)

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse (hinnad al 160€)

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airbalticu koduleheküljelt

Näide otse kodulehelt:

Näide skyscannerist:

Riia-Rijeka-Riia alates 107€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupävadel või sisesta endale meelepärased kuupäevad Skyscannerisse. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud lennukuupäevad airBaltic.com.