airBalticu otselennud suveks Riiast Küprosele 108€, lennupiletid Tallinnast al 165€

Läti odavlennufirma airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Küprosele. Edasi-tagasi lennupiletid suveks Riiast Larnacasse on saadaval al 108€ eest. Tegemist on otselendudega. Saadaval on ka mugavate ümberistumistega lennupiletid septembriks-oktoobriks Tallinnast (hinnad al 165€). Toome allpool välja mõningase valiku lennukuupäevi suveks ja suvepikenduseks, kuid valikus on ka teisi lennukuupäevi. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel või sisesta soovitud lennukuupäevad airbaltic.com.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Küropsel

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa kahele väga heade reitingutega majutusasutuses Jimmy's Suites Larnacas nädalaks ajaks vaid 315€ eest. Sobivad lennupiletid vahemikus 10.07-18.07 leiad allolevate näidiskuupäevade seast. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID RIIAST KÜPROSELE

Riia-Larnaca-Riia alates 108€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupävadel või sisesta endale meelepärased kuupäevad Skyscannerisse. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud lennukuupäevad airBaltic.com.

LENNUPILETID TALLINNAST KÜPROSELE

Tallinn-Larnaca-Tallinn alates 165€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 168€).
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airbalticu koduleheküljelt

Näide lennufirma kodulehelt:

Näide Skyscannerist: