Edasi-tagasi lennupiletid Riiast ja Tallinnast Albaaniasse alates 133€
26. jaan 19:18

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Albaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast ja Tallinnast Tiranasse on saadaval alates 133€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab talveks ja kevadeks veebruarist-maini. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt vaid mõnevõrra kallimalt.

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Albaanias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Albaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 19.05-20.05:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Tirana kesklinna hotellis maksab 1 ööks kokku 44€ ehk 22€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST ALBAANIASSE

Riia-Tirana-Riia alates 133€

Leidub erinevate ümberistumistega lende:

Toome välja soodsad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 160€. Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

Tallinn-Tirana-Tallinn alates 150€

Leidub erinevate ümberistumistega lende:

Toome välja soodsad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletid on hinnaga kuni 180€. Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased