Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Innsbrucki alates 137€
29. dets 2022 21:24

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid talvereisiks Alpidesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Innsbrucki on saadaval alates 137€ eest. Ühe kiire ümberistumisega soodsaid lennupileteid leiab suusareisiks kogu talvehooajaks, jaanuarist märtsini 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt, hinnad alates 157€.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Innsbruckis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Austria alpides, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST INNSBRUCKI

Tallinn-Innsbruck-Tallinn alates 137€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Innsbruck (INN), hinnad alates 157€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Toome välja soodsad näidiskuupäevad vahemikus jaanuar - märts 2023, kus kõik hinnad on alla 145€. Saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased