Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Austraaliasse alates 1057€
18. okt 2022 21:37

Finnair koostöös Qantase, Lufthansa, Singapore Airlines ja Jetstariga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid erinevatesse Austraalia linnadesse. Toome allpool välja näited Brisbane´i, Sydneysse, Melbourne´i ja Perthi, kus lennupiletite hinnad on alates 1057€. Lendudel on kaks mugavat ümberistumist ning hinna sees on ka äraantav pagas. Suurepärane lennupiletite saadavus on märts kuni mai 2023, leia sobiv aeg reisimiseks allpool väljatoodud näidiskuupäevade seast või otsi endale sobivate kuupäevadega lennupileteid läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Austraalias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Austraalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST AUSTRAALIASSE

Toome allpool välja näidiskuupäevad Brisbane´i, Sydneysse, Melbourne´i, Perthi. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Tallinn-Brisbane-Tallinn alates 1076€

Tallinn-Sydney-Tallinn alates 1089€

Tallinn-Melbourne-Tallinn alates 1057€

Tallinn-Perth-Tallinn alates 1120€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased