Brüsselist Riosse 252 euroga

Slovakkia suurim veebireisibüroo Pelikan (www.pelikan.sk/EN/flightsearch.aspx) müüb lende Brüsselist Rio de Janeirosse ja tagasi 252 euroga. Pileti hinna sees on esmalt rongisõit Brüsselist Pariisi de Gaulle'i lennujaama, sealt Air France'iga Riosse, Brasiilia lennufirma TAM pilet Riost Sao Paulosse, tagasi Sao Paulost Amsterdami Hollandi KLMiga ning lõpuks siis taas rongipilet Amsterdami lennujaamast Brüsselisse. Lennata saab jaanuarist aprilli lõpuni. Näiteks Rio karneval on tänavu 18. veebruaril.
Koos Estonian Airi või airBalticu TLL-BRU-TLL piletitega on koguhind 384 eurot (6000 krooni). Kui lennata välja Lätist, siis Riia-Brüssel (Charleroi lennujaam) edasi-tagasi pilet maksab 20 eurot.
Tallinnast Riosse on varasemate sooduskampaaniate hind olnud heal juhul 10 000 krooni, tavahind paarteist tuhat krooni kuni tuhat eurot.
Vt www.flyertalk.com/forum/mileage-run-deals/1294444-af-kl-jj-tam-zyr-gig-rt-eur-252-a.html

Pelikanil paistab ka palju teisi häid hindasid olevat, näiteks Milaanost Miamisse 233 EUR. Kahjuks tundub, et need kõik hinnad ilma maksudeta ja muude lisadeta!

Ega sa chris vist ei tea mida tähendab "Price including fees"? Või sa ei oska lugeda?

Õhtust, kuidagi ei leia seda Rio pakkumist sealt, ilmselt maas juba?

Rio hind on jätkuvalt saadaval, panin just kontrolliks suvalised kuupäevad: 23. märts kuni 7. aprill. Reisi alguspunktiks otsingus siis ZYR ja lõpp-punktiks GIG. Lisaks saab pelikan.sk lehelt osta järgmisi edasi-tagasi sooduspileteid: Milano-New York 222 eurot, Milano-Miami 233 eurot, Milano-Peking 250 eurot, Rooma-Tokio 257 eurot, Milano-Tokio 267 eurot :-)

Äkki teadjamad oskavad vastata, et kas see rongisõit Brüsselist Pariisi on tõesti vajalik, või võib ka kohe otse Pariisist alustada reisi. Vaevalt ju keegi valideeritud rongipiletit näha tahab, või siiski?

Risk on vist liialt suur, sest vähemalt lendude puhul on nii, et kui esimese otsa lendamata jätad, siis tühistuvad jätkulennud pea automaatselt. Siin on ka see rongisõit reisi lahutamatu osa, st Air France'i koodiga. Küll võib viimase rongisõidu soovi korral vist ära jätta ehk lõpetada reis Amsterdamis, sest siis pole enam midagi tühistada.

Sambatamise ajaks on pileetikud siiski alates 3 x kallimad.