Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga suveks Tallinnast Armeeniasse al 237€
10. veebr 2023 11:54

airBaltic pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid suveks Armeeniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Jerevani on saadaval alates 237€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates maist kuni sügiseni välja. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 257€).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Nüüd on parim aeg kindlustuse ostmiseks, sest 6.-14. veebruarini on aastased reisikindlustuse paketid kuni 55% soodsamalt. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Armeenias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Jerevanis või mujal Armeenias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

  • Näiteks võid leida toa kahele väga heade reitingutega ja hea asukohaga Jerevani spaahotellis Spa Hotel Grace Forum üheks ööks vaid 58€ eest (29€ inimese kohta). Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST ARMEENIASSE

Tallinn - Jerevan - Tallinn alates 237€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 257€)

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Näide otse kodulehelt:

Näide skyscannerist:

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased