Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Ateenasse al 142€
16. aug 2022 18:31

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames soodsa hinnaga lennupileteid sügiseks Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ateenasse on saadaval alates 142€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Riias. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Ateenas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID AIRBALTICUGA ATEENASSE

Tallinn-Ateena-Tallinn alates 142€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Ateena (ATH), hinnad alates 157€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Momondost:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased