trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Kopenhaagenisse al 91€

Hetkel leiad väga hea hinnaga lennupiletid airBalticu kampaania raames Kopenhaagenisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 91€ eest ning tegemist on otselendudega. Soodsa hinnaga lennupileteid leidub vahemikus juuli - september, seejuures veetmaks linnapuhkus Kopenhaagenis ka pikal nädalalõpul (R-E). Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Kopenhaagenis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kopenhaagenis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 09.09-12.09 (R-E) :

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Kopenhaageni südalinna hotellis maksab 3 ööks kokku 389€ ehk 195€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST KOPENHAAGENISSE

Tallinn-Kopenhaagen-Tallinn alates 91€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Kopenhaagen (CPH). Hinnad alates 99€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad momondo.ee.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airbaltic.com

Näide otse lennufirma kodulehelt:

Näide momondost:

Piletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontolli endale sobivaid kuupäevi läbi momondo.ee.