Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Küprosele al 167€
22. sept 2022 10:12

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Küprosele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Larnacasse on saadaval alates 167€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni märtsini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Küprosel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Larnacas või mujal Küprosel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 30.11-07.12 (7 ööd):

Tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks kokku vaid 420€ ehk 214€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST KÜPROSELE

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Larnaca (LCA), hinnad alates 177€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Skyscannerist:

Tallinn-Larnaca-Tallinn alates 167€

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased