Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast London Gatwicki al 91€
5. okt 2022 13:17

Hetkel leiad hea hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Londonisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Gatwicki lennujaama on saadaval alates 91€ eest ning tegemist on otselendudega. Soodsate hindadega pileteid leiab alates novembrist. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja broneerida lennupiletid otse lennufirmalt.

Tugevateks eelisteks Ryanairi ees on airBalticu lendude kellaajad, pagasitingimused ning Gatwicki lennujaama paremad ühendused linnaga.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Londonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Londonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 14.01-17.01 (3 ööd):

Tuba kahele selles kvaliteetses Londoni hotellis maksab 3 ööks kokku 375€ ehk 188€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST LONDONISSE

Tallinn-London-Tallinn alates 91€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja broneerida lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased