Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast London Gatwicki al 98€
31. aug 21:37
London
Linnapuhkus

Hetkel leiad hea hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Londonisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Gatwicki lennujaama on saadaval alates 98€ eest ning tegemist on otselendudega. Soodsate hindadega pileteid leiab alates novembrist. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Tugevateks eelisteks Ryanairi ees on airBalticu lendude kellaajad, pagasitingimused ning Gatwicki lennujaama paremad ühendused linnaga.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Londonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Londonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 22.11-26.11 (4 ööd):

Tuba kahele selles kvaliteetses Londoni hotellis maksab 4 ööks kokku 569€ ehk 285€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST LONDONISSE

Tallinn-London-Tallinn alates 98€

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased