trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marrakechi alates 218€

airBaltic alustab sügisel lendamist Marokosse ning pakub hetkel käimasoleva kampaania raames ka suurepärase hinnaga lennupileteid. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marrakechi on saadaval alates 218€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Riias. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab puhkamaks Marokos novembrist kuni märtsi lõpuni. Lennud Marokosse on planeeritud toimuma 2x nädalas esmaspäeviti ja reedeti. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 266€.

NB! Hetkel on kiirematele saadaval ka suurepärase hinnaga lennupiletid jõulude, aastavahetuse ning ka talvise koolivahe ajaks, tõime allpool välja ka sobivad lennukuupäevad.

Reisikindustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Marrakechis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Marrakechis või mujal Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 07.11-14.11 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Marrakechi südames asuvas väga heade reitingutega spaahotellis maksab nädalaks ajaks kokku vaid 539€ ehk 270€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA MAROKOSSE

Tallinn-Marrakech-Tallinn alates 218€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Marrakech (RAK), hinnad alates 266€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Skyscannerist:

Lennud toimuvad 2x nädalas esmaspäeviti ja reedeti.