Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Pariisi 98€

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames väga hea hinnaga lennupileteid Pariisi. Edasi-tagasi lennupiletid leiab üles alates 98€ eest ning hea hinnaga lennupileteid on saadaval külastamaks Prantsusmaa pealinna oktoobrist kuni märtsi alguseni. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks Pariisis pikk nädalavahetus (R-E).

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Pariisis

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Pariisis. Valisime näidiskuupäevadeks 12.11-15.11 (R-E). Sobivad lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisega tuba kahele selles heade reitingutega hotellis maksab kolmeks ööks vaid 168€ ehk 84€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST PARIISI

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 130€.

Tallinn-Pariis-Tallinn alates 98€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Skyscanneri. Meie soovitus on minna airbaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.