Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Pariisi alates 98€
17. nov 2021 12:09

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames väga hea hinnaga lennupileteid Pariisi. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Pariisi (CDG) leiab üles alates 98€ eest ning hea hinnaga lennupileteid on saadaval külastamaks Prantsusmaa pealinna nii talvel kui kevadel. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks Pariisis pikk nädalavahetus (R-E). Lennupiletite broneerimiseks soovitame lennupiletid osta otse lennufirma kodulehelt airbaltic.com

Ehkki Ryanair pakub lennupileteid Pariisi vaid 10€ eest, siis erinevalt Ryanairist lendab airBaltic CDG lennujaama, mis asub Pariisile tunduvalt lähemal kui Beauveais ning samuti on lennuajad tunduvalt etemad. Lisaks on lennupileti hinna sees ka käsipagas, mis Ryanairi puhul on tasuline.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Pariisis

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Pariisis. Valisime näidiskuupäevadeks 07.01-10.01 (R-E). Sobivad lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisevõimalusega tuba kahele selles heade reitingutega hotellis maksab kolmeks ööks vaid 168€ ehk 84€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST PARIISI

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 130€.

Tallinn-Pariis-Tallinn alates 98€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Skyscanneri. Meie soovitus on minna airbaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased