Edasi-tagasi lennupiletid airBalticuga Tallinnast Pariisi vaid 104€
1. sept 19:06

Hetkel leiad hea hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Pariisi. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Charles de Gaulle lennujaama on saadaval alates 104€ eest ning tegemist on otselendudega. Soodsate hindadega pileteid leiab alates novembrist. Eriti hea on saadavus alates jaanuarist. Võimalik on leida ka soodsaid lennukuupäevi veetmaks nädalavahetus Pariisis (R-E).

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja broneerida lennupiletid otse lennufirmalt.

Tugevateks eelisteks Ryanairi ees on airBalticu lendude kellaajad, pagasitingimused ning CDG lennujaama paremad ühendused linnaga.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Pariisis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Pariisis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 13.01-16.01 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis maksab 3 ööks kokku 279€ ehk 140€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD AIRBALTICUGA TALLINNAST PARIISI

Tallinn-Pariis-Tallinn alates 104€

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased