trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid augustis Helsingist Kos'i saarele vaid 75€

Hetkel on leitavad suurepärase hinnaga lennupiletid suveks otselendudele Helsingist Kosi saarele. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval al 75€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab augustis Lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel kuupäevadel. Tõime välja ka soodsa hotellileiu sobivatel kuupäevadel Kosil (370€ kahele).

Reisides kahekesi ja broneerides lennupiletid Helsingist Kosile 75€ eest ning broneerides alltoodud hotellitoa nädalaks (185€ inimese kohta), võid puhata augustikuus nädal aega Kosil vaid 260€ eest inimese kohta.

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Kosil

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Kosil, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa väga heade reitingutega hotellis Ipanema Hotel lendudega sobivatel kuupäevadel nädalaks ajaks kahele vaid 370€ eest (185€ inimese kohta). Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID OTSELENDUDELE HELSINGIST KOSI SAARELE

Helsingi-Kos-Helsingi alates 75€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

lennukuupäevad

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!