Edasi-tagasi lennupiletid easyJetiga Tallinnast Milanosse alates 43€

Lennufirma easyJet pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Milanosse. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Milano Malpensa (MXP) lennujaama leiab üles alates 43€ eest. Lennud toimuvad ka nii neljapäeviti kui pühapäeviti ja hetkel leiab ka ohtralt soodsaid variante veetmaks Milanos pikk nädalavahetus. Samuti leiab väga hea hinnaga lennupileteid külastamaks Milanot ja miks mitte ka Milano ümbrust suvel. Tõime allpool välja suure kuupäevavaliku koos hindadega. Lennupiletite ostmiseks kasuta allpool olevaid näidiskuupäevasi või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

PIKK NÄDALAVAHETUS MILANOS 134€

Otsisime välja variandi veetmaks luksuslik pikk nädalavahetus kahele Milanos. Hinna sees nii lennupiletid kui 3 ööd 4* hotellis BEST WESTERN Hotel Mirage koos hommikusöökidega. Tegemist on näidispakkumisega kuupäevavahemikuks 13.12-16.12, sarnaste hindadega lennupileteid leiad allpool olevatest näidiskuupäevadest.

Saadavalolevad lennukuupäevad veetmaks pikk nädalavahetus(N-P) Milanos ning hinnad
Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel lennukuupäevadel.

Hotellipakkumised Milanos
Soodsate hotellipakkumiste valik Milanos on väga hea. Suvel on hinnad körghooajale kohaselt kallimad, aga varakult ette broneerides võib leida väga atraktiivseid pakkumisi. Otsisime läbi HotelsCombined.ee hotellipakkumiste otsingumootori välja ka hotellipakkumise kolmeks ööks Milanos vahemikuks 13.12-16.12 (3ööd)
Lennupiletid hinnaga 54€ leiad SIIT

BEST WESTERN Hotel Mirage - Tuba kahele väga hea reitinguga 4* hotellis koos hommikusöökidega maksab kolmeks ööks 159€ ehk 80€ per person.
Lisainfo ja broneerimine

Tallinn-Milano-Tallinn alates 42€
Toome välja ka allpool mõned teised näidiskuupäevad. Milanost saab huvi korral soodsalt edasi lennata näiteks Sitsiiliasse, Sardiiniasse ja samuti rendiauto või ühistranspordiga Toskaanasse ning Como või Garda järve äärde.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee