Edasi-tagasi lennupiletid Finnairiga Tallinnast Taisse 472€

Soome lennufirma Finnair pakub jätkuvalt väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bangkokki on saadaval 472€ eest ning lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Helsingis. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas ning toitlustamine Finnairi pardal. Saadavust leiab lendamiseks alates oktoobri lõpust kuni detsembri keskpaigani ning üksikutel kuupäevadel 2020 aasta talvel. Eriti hea saadavus on novembris.

Bangkokist saab soodsalt edasi lennata erinevate (odav)lennufirmadega nii erinevatesse sihtkohtadesse Tais kui mujale Kagu-Aasiasse.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.

Hotellipakkumised Bangkokis ja mujal Tais
Parima hinnaga majutuspakkumised Bangkokis ja mujal Tais leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID FINNAIRIGA TALLINNAST TAISSE

Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 472€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Skyscanneri