Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Alicantesse alates 41€
30. märts 2022 18:10

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Hispaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Helsingist Alicantesse on saadaval alates 41€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab puhkamaks Costa Blancas mais ja augustis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Hotellipakkumised Alicantes

Kui otsid soodsa hinnaga majutust, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 04.05-11.05 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles mugava asukohaga Alicante 4* hotellis maksab 7 ööks kokku 718€ ehk 359€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID HELSINGIST COSTA BLANCASSE

Helsingi-Alicante-Helsingi alates 41€

Toome allpool välja näidiskuupäevad puhkuseks mais ja augustis. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 80€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased