Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Las Vegasesse alates 419€
12. aug 2022 18:31

KLM/AF koostöös Deltaga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Las Vegasesse. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist on saadaval alates 419€ eest. Soodsaid pileteid leidub väga paljudel kuupäevadel novembrist kuni kevadeni 2023. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad KLM.com.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Las Vegases

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Las Vegases, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID HELSINGIST LAS VEGASESSE

Helsingi-Las Vegas-Helsingi alates 419€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta soovitud kuupäevad KLM.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased