Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Tansaaniasse vaid 374€
24. märts 2022 14:53

Turkish Airlines pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid Tansaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Dar Es Salaami on saadaval alates 374€ eest ning soodsaid pileteid leiab alates aprillist kuni aasta lõpuni (v.a juuli). Lendudel on mõlemal suunal üks mugav ümberistumine Istanbulis. Lennupiletite hinnas sisaldub äraantav pagas ja toitlustamine lennuki pardal. Piletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri.

Dar Es Salaamist saab lennata edasi mugavalt kõikjale Tansaanias, samuti saab minna vaid lühikese praamisõiduga Sansibarile. Vaktsineeritud reisijatelt PCR testi ei nõuta.

Hotellipakkumised Tansaanias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Helsingi- Dar Es Salaam- Helsingi alates 374€

Toome välja vaid väikese valiku näidiskuupäevi. Saadaval on ohtralt teisi lennukuupäevi. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased