Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Helsingist Dalamani vaid 98€
25. mai 2023 14:03
Türgi
Rannapuhkus

TUI on hetkel on pakkumas suurepärase hinnaga lennupileteid Vahemere-äärsesse Türki. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Dalamani on saadaval vaid 98€ eest. Tegemist on otselendudega. Lendude kellaajad on soodsad reisimaks Tallinna ja Helsingi vahel laevaga. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel. Toome välja ka soodsa hotellipakkumise sobivateks lennukuupäevadeks.

HOTELLIPAKKUMISED TÜRGIS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Türgis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Göcekis nädalaks ajaks:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega hotellis looduskaunis Göcekis, maksab 7 ööks kokku 421€ ehk 210€/inimese kohta. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD HELSINGIST DALAMANI

Helsingi - Dalaman - Helsingi alates 98€

LENNUKUUPÄEVAD

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased