Edasi-tagasi lennupiletid jaanuari alguses Tallinnast Krabile alates 359€
18. dets 2018 17:27

Norra reisikorraldaja TUI pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid otselendudele Oslost Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid jaanuari alguses (01.01-16.01) Oslost Krabile on saadaval vaid 1998 norra krooni ehk 202€ eest. Lennud Oslost toimuvad pealelõunal ja jõuavad tagasi õhtul ning ajaliselt sobivad ilusti lennupiletid Tallinnast Oslosse üle Riia. Sellise hinnaga pileteid on saadaval piiratud kogus, seega soovitame huvilistel kiirustada.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Vaata lisainfot Swedbank.ee

HotellipakkumisedParima hinnaga majutuse Krabil leiad üles otsides hotellipakkumisi läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

####LENNUPILETID TALLINNAST KRABILE

Tallinn-Oslo-Krabi-Oslo-Tallinn alates 359€

Lennupiletite ostmiseks tuleb eraldi soetada nii lennupiletid Tallinnast Oslosse kui Oslost Krabile. Piletite ostmiseks kliki allpool olevatel kuupäevalinkidel.

Tallinn-Oslo-Tallinn
Oslo-Krabi-Oslo

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased