Edasi-tagasi lennupiletid kevadeks ja suveks Tallinnast Mallorcale al 107€
30. märts 2022 11:53

Star Alliance lennufirmad SAS, SWISS ja Lufthansa pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Mallorca saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 107€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab kevadeks ja suveks. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui soovid Lufthansa/Swissi lennupiletid osta otse lennufirma käest siis sisesta soovitud lennukuupäevad otse Lufthansa.com.

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mallorcal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja näite soodsast hotellipakkumisest veetmaks maikuus nädalane puhkus Mallorcal. Sobivad lennupiletid vahemikus 02.05-09.05 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST MALLORCALE

Tallinn-Mallorca-Tallinn alates 107€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivad kuupäevi läbi Skyscanneri, kui soovid Lufthansa/Swissi lennupiletid osta otse lennufirma käest siis sisesta soovitud lennukuupäevad otse Lufthansa.com.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased