Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Barcelonasse al 116€
30. jaan 2023 18:54

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Katalooniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Barcelonasse on saadaval alates 116€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leiab veebruarist maini. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Frankfurdis, Münchenis või Zürichis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Barcelonas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Barcelonas või mujal Kataloonias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada Booking.com.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 31.03-05.04 (5 ööd):

Tuba kahele selles Barcelona kesklinnas asuvas suurepäraste reitingutega hotellis maksab 5ks ööks kokku 526€ ehk 263€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TALLINNAST BARCELONASSE

Tallinn-Barcelona-Tallinn alates 116€

Toome välja soodsamad ja ühe ümberistumisega näidiskuupäevad hinnaga kuni 150€, saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad Lufthansa.com kodulehele.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased