Edasi-tagasi lennupiletid kevadeks Tallinnast Pariisi alates 21€
7. märts 2022 16:45

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid kevadeks Pariisi. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Pariisi Beauveaisi lennujaama on saadaval alates 21€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab märtsist juunini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Loe ka:

Hotellipakkumised Pariisis

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks linnapuhkus Pariisis. Valisime näidiskuupäevadeks 22.03-26.03. Sobivad lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles heade reitingutega ja hea asukohaga hotellis maksab neljaks ööks vaid 325€. Lisainfo ja broneerimine.

RYANAIRI OTSELENNUD TALLINNAST PARIISI

Tallinn-Pariis(BVA)-Tallinn alates 21€

Toome välja lennupiletid hinnaga alla 40€. Kontrolli endale sobivad lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased