Edasi-tagasi lennupiletid kevadel Riiast Ibizale alates 100€

Kombineerides erinevate odavlennufirmade pakkumisi võid soetada soodsad lennupileteid kevadeks Riiast Ibizale. Edasi- tagasi lennupiletid saadaval alates 100€ eest. Soodsate lennukuupäevade kombinatsioonid on leitavad aprillis-mais. Lendudel on enamjaolt ümberistumised Londonis.

Ilmast niipalju, et päevased temperatuurid on juba aprillis enamjaolt üle 20 kraadi ning võivad kerkida ka üle 25 kraadi.

Reisikindlustus
Reisikindlustusega oled reisiüllatusteks alati valmis. Sõlmi leping PZU e-poes  ja saad kuni 15% soodustust!

LENNUPILETID

Lennupiletite otsimiseks kasutasime azairi

Otsingukriteeriumitena kasutasime:
1) üks ümberistumine
2) ajavahemik aprill-mai
3) minimaalne kohaloleku aeg 6, maksimaalne 13 päeva
4) alguspunkt Riia
5) sihtkoht Ibiza (IBZ)
6) Ümberistumiste pikkus vähemalt 2h ning maksimaalselt 6h

Toome välja ka võimaluse veetmaks nädalane puhkus Ibiza saarel:

Valisime perioodiks 12.04-19.04 (7 ööd), kus lennupiletid Riiast Ibizale maksavad 100€. Kuna lend saabub õhtul, siis soovitame rentida ka saare avastamiseks rendiauto ning parima hinna ja valiku rendiautotest Ibiza saarel leiab läbi Rentalcars.com

Hotellisoovitus Ibizal
Kui plaanid puhata Ibizal siis parima hinnaga hotellipakkumised Ibiza saarel leiad üles läbi HotelsCombined.ee. Toome välja näidispakkumise veetmaks nädalane puhkus Ibizal. Läbi HotelsCombinedi leiab ohtralt öömaja erinevates hinnaklassides.

Hostal Don Juan Ibiza - Väga hea reitinguga rõduga kaheinimesetuba nädalaks ajaks maksab kokku 280€ ehk 140€/per person. Lisainfo ja broneerimine