Edasi-tagasi lennupiletid LOTiga Tallinnast Indiasse alates 316€
24. aug 13:55

LOT pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Indiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast pealinna New Delhisse on saadaval alates 416€ eest ning Mumbaisse alates 316€. Kõikidel meie poolt välja otsitud lendudel on mõlemal suunal üks kiire ümberistumine Varssavis. Soodsaimad lennupiletid leiad üles allolevast kuupäevavalikust või otsides endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri aga meie soovitus on minna otse lennufirma kodulehele LOT.com ja broneerida lennupiletid vaid mõnevõrra kallimalt (Mumbai alates 398€, Delhi alates 451€ ning open-jaw piletid alates 401€).

Mõlemast linnast saab soodsalt edasi lennata nii India erinevatesse sihtkohtadesse nagu näiteks Goa, Port Blair (Andamani saared), Kochi (Kerala) ja samuti ka mujale Kagu Aasiasse (Bangkok, Kuala Lumpur jne)

NB! Soodsa hinnaga lennupiletite arv iga lennu kohta on piiratud, seega huvi korral soovitame lennupiletite ostmisega mitte väga pikalt venitada.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

LENNUPILETID TALLINNAST INDIASSE

Tallinn-Mumbai-Tallinn alates 316€

Hinnanäide lennufirma kodulehelt LOT.com :

Näide Skyscannerist:

Toome välja mõned näidiskuupäevad kus kiirete ümberistumistega lennupiletite hinnad jäävad alla 470€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri. Meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt LOT.com.

Tallinn-New Delhi-Tallinn alates 416€

Hinnanäide lennufirma kodulehelt LOT.com :

Näide Skyscannerist:

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad kiirete ümberistumistega lennupiletite hinnad alla 510€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri. Meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt LOT.com.

OPEN-JAW PAKKUMISED

Samuti on võimalik alustada reisi ühest sihtkohast ning teha tagasilend teisest. Selliste lennupiletite otsimiseks mine otse LOT.com lehele ning sisesta huvipakkuvad lennukuupäevad "multi-city" otsingusse. Lennukuupäevad leiad siitsamast pakkumisest (kombineerida siis Delhi ja Mumbai väljumiskuupäevad)

Tallinn-Mumbai//Delhi-Tallinn alates 401€

Otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles LOT.com

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased