Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga sügisel ja talvel Tallinnast Marokosse alates 220€

Euroopa parim lennufirma Lufthansa pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Atlandi ookeani äärsetesse Casablancasse ning Agadiri on saadaval alates 220€ eest. Lennud Casablancasse on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Frankfurdis. Lennud Agadiri on tagasiteel kahe ümberistumisega, Münchenis ning Frankfurdis. Piletiteni jõudmiseks kasuta otselinke allpool või otsi lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

NB! Soodsa hinnaga lennupileteid Tallinnast Agadiri leiab ka talviseks koolivaheajaks (25.02-03.03).

NÄDALANE PUHKUS CASABLANCAS

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks nädalane puhkus oktoobris Casablancas. Näiteks saab lennupiletid Tallinnast Casablancasse ja 7 ööd väga hea reitinguga hotellis kätte 441€ eest (reisides kahekesi).
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Järgnevalt näide soodsast pakkumistest vahemikuks 11.10-18.11 (lennupiletid siin ).
Hotellipakkumised Casablancas

LENNUPILETID TALLINNAST CASABLANCASSE

Tallinn-Casablanca-Tallinn 220€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee

NÄDALANE PUHKUS AGADIRIS

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks nädalane puhkus Agadiris. Näiteks saab lennupiletid Tallinnast Agadiri ja 6 ööd väga hea reitinguga hotellis kätte 357€ eest (reisides kahekesi).
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee. Järgnevalt näited mõnest soodsast hotellipakkumistest vahemikuks 21.01-27.01 (lennupiletid siin ).
Hotellipakkumised Agadiris

LENNUPILETID TALLINNAST AGADIRI

Tallinn-Agadir-Tallinn alates 243€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee