Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga sügisel ja talvel Tallinnast Taisse alates 443€

Euroopa parim lennufirma Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Tai Kuningriigi pealinna Bangkokki. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid leiab üles vaid 443€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab enamjaolt sügiseks ja talveks. Lendudel on olenevalt kuupäevadest ümberistumised kas siis Frankfurdis, Viinis või Münchenis. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Infoks veel niipalju, et tihtipeale toimuvad lennud Frankfurdi ning Bangkoki vahel Lufthansa kahekorruselise Airbus A380-800 lennukiga.

Bangkokist saab huvi korral soodsalt edasi lennata nii Phuketile, Chiang Maisse kui ka igalepoole mujale Kagu-Aasiasse. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Hotellipakkumised Tais
Hea hinnaga majutuse Bangkokis ning mujal Tais leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID LUFTHANSAGA TALLINNAST TAISSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennupiletitel jäävad lennupiletite hinnad alla 500€

Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 443€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt: rendilapsele.ee