Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga Tallinnast Bangkokki alates 443€

Euroopa parim lennufirma Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Bangkokki. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid leiab üles alates 443€ eest. Lendudel on olenevalt kuupäevadest ümberistumised kas siis Frankfurdis või Münchenis. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Saadavust leiab mais-juunis ning alates augusti lõpust kuni novembri alguseni.

Bangkokist saab huvi korral soodsalt edasi lennata nii Phuketile, Chiang Maisse kui ka igalepoole mujale Kagu-Aasiasse. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Reisikindlustus Swedbankist
Reisikindlustus täna -15%. Kindlustus ei võta kotis ruumi ja aitab Sind ka kõige aktiivsemal puhkusel. Loe rohkem: https://bit.ly/2uVF57d

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Hotellipakkumised Bangkokis
Hea hinnaga majutuse Bangkokis leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TAISSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennupiletitel jäävad lennupiletite hinnad alla 500€

Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 443€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt rendilapsele.ee