Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga Tallinnast Bangkokki alates 462€

Euroopa parim lennufirma Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid talviseks kõrghooajaks Tallinnast Tai Kuningriigi pealinna Bangkokki. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 462€ eest ning lendudel on olenevalt lennukuupäevadest ümberistumised Frankfurdis või Münchenis. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Osadel kuupäevadel võib leida veelgi soodsama hinnaga lennupileteid Aeroflotiga, aga sel juhul on vähemalt ühel suunal 6h ümberistumine Moskva Sheremetyevo lennujaamas.

Vaata ka: Lennupiletid talvel Qatar Airwaysiga Tallinnast Krabile vaid 504€

Bangkokist saab huvi korral soodsalt edasi lennata nii Phuketile, Chiang Maisse kui ka igalepoole mujale Kagu-Aasiasse. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Hotellipakkumised Tais
Hea hinnaga majutuse Bangkokis ning mujal Tais leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID LUFTHANSAGA TALLINNAST TAISSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennupiletitel jäävad lennupiletite hinnad alla 500€

Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 462€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee