Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga Tallinnast Lissaboni alates 101€

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Portugali. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni on saadaval alates 101€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab alates septembri lõpust kuni 2022 aasta juunini välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. või sisesta soovitud lennukuupäevad otse Lufthansa kodulehele.

NB! Lissabonist saab huvi korral soodsalt lennata ka Assooridele ning Madeirale.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Lissabonis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Lissabonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa majutusasutuses My Charm Lisbon Suites, kus tuba kahele maksab kuueks ööks vaid 258€ ehk 129€/per person. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 05.11-11.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST PORTUGALI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 101€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.