Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni alates 126€
12. dets 2022 18:26

Lufthansa ja SWISS pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Portugali. Edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Portugali pealinna Lissaboni on saadaval alates 126€ eest ning soodsa hinnaga lennupiletid on saadaval alates jaanuarist kuni kevadeni välja. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine kas siis Frankfurdis, Zürichis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Lissabonist saab soodsalt edasi lennata erinevate lennufirmadega ka näiteks Madeirale (FNC) kui Assooridele (PDL, TER).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Lissabonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Lissabonis või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks soovitame kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

Toome ka välja näidispakkumise soodsa hinna ja hea kvaliteediga külaliskorterist veetmaks nädalane puhkus Lissabonis. Valisime näidiskuupäevadeks 10.02-17.02.

Meie soovitus:

Suurepäraste reitingutega külaliskorter kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses Lissaboni vanalinnas maksab nädalaks kokku 408€. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST LISSABONI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 126€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 160€.

NAUDI PUHKUST KÜLALISLAHKES GRUUSIAS

Gruusia on maa täis ilu ja traditsioone. Ükskõik, millisel aastaajal ning millist Gruusia osa külastad, ole valmis nägema paljut uut ning kogema erakordseid seiklusi. Vaata rohkem Gruusia kohta SIIT

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased