Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mehhikosse alates 560€
20. dets 2022 14:03
Mexico City
Rannapuhkus

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid talveks Mehhikosse. Ühe ümberistumisega edasi-tagasi Lennupiletid Tallinnast Mexico Citysse on saadaval alates 560€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab vahemikus jaanuar-aprill. Kui kiire ümberistumine USA-s või Kanadas ei häiri, siis osadel kuupäevadel leiab ka selliseid variante. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri.

Mexico Cityst saab huvi korral soodsalt edasi lennata ka Mehhiko läänerannikule ja ka Cancuni. Siseliinide lennupiletite hinnad Mehhikos vägagi soodsate hindadega.

RALLIINFO: Mehhiko WRC ralli toimub 16.03-19.03.2023 Mexico Cityst kuskil 3-400km loodes, Leoni ümbruses. Allpool leiab ka sobivaid lennupileteid Ott Tänakule kaasa elama minemiseks.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Mehhikos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mehhikos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST MEHHIKOSSE

Tallinn-Mexico City-Tallinn alates 560€

Kõikidel allpool välja toodud näidiskuupäevadel leidub ühe ümberistumisega lennupileteid hinnaga kuni 680€. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased