Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga Tallinnast Bangkokki alates 437€

Euroopa parim lennufirma Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tai Kuningriigi pealinna Bangkokki. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 437€ eest. Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel on mõlemal suunal üks kiire ümberistumine kas siis Frankfurdis või Münchenis. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas (kuni 23kg) kui toitlustamine lennufirmade pardal. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab puhkamaks Kagu-Aasias peaaegu et kõikidel kuupäevadel alates veebruari lõpust kuni aprilli lõpuni. Lennupiletite ostmiseks mine Skyscannerisse ja sisesta endale huvipakkuvad lennukuupäevad.

Bangkokist saab huvi korral soodsalt edasi lennata nii teistesse sihtkohtadesse Tais kui ka mujale Kagu-Aasiasse.

Kui oled minemas Phuketile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.

REISIKINDLUSTUS ON IIZI
Reisile minnes ära unusta reisikindlustust! Võrdle erinevate reisikindlustuste pakkumisi IIZI.ee. Kuni veebruari lõpuni osaled ka kvaliteetse käsipagasi loosis (väärtusega 500€). Leia reisikindlustus!

LENNUPILETID LUFTHANSAGA TALLINNAST TAISSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad kiirete ümberistumistega lennupiletite hinnad vahemikku 437-480€.

Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 437€

Saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks vahemikus veebruari lõpp kuni aprilli lõpp. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri

Hotellipakkumised Tais
Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

Hotellisoovitus Bangkokis: