Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga Tallinnast Taisse alates 467€

Euroopa parim lennufirma Lufthansa pakub suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Tai kuningriigi pealinna Bangkokki. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid leiab üles alates 469€ eest.Lendudel on olenevalt kuupäevadest ümberistumised kas siis Frankfurdis, Viinis või Münchenis. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Bangkokist saab huvi korral soodsalt edasi lennata nii Phuketile, Chiang Maisse kui ka igalepoole mujale Kagu-Aasiasse. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Kui oled minemas Phuketile või Krabile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt.
Ning kui soovid venekeelseid teenuseid ja ekskursioone, siis vaata kindlasti Tairai.ee

Hotellipakkumised Bangkokis
Hea hinnaga majutuse Bangkokis leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

LENNUPILETID TAISSE

Soodsaima hinnaga lennupiletid leiab reisides kahekesi, üksi reisides on lennupiletite hinnad kuskil 10-15 euro võrra kallimad.
Tallinn-Bangkok-Tallinn alates 467€

Lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee