Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga Tallinnast Tbilisisse al 141€
23. aug 2022 16:01

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Gruusia pealinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tbilisisse on saadaval alates 141€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni 2023 aasta kevadeni välja. Miinuseks on osadel kuupäevadel minnes päevasel ajal pikem ümberistumine Münchenis, mis annab samas võimaluse ka põgusalt Müncheniga tutvumiseks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com, kus hinnad on alates 152€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Gruusias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tbilisis või mujal Gruusias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Tbilisi 4* hotellis maksab 1 ööks kokku 19€ ehk 10€/per person. Hinnas sisaldub ka hommikusöök. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST GRUUSIASSE

Tallinn-Tbilisi-Tallinn alates 141€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Tbilisi (TBS), hinnad alates 152€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa kodulehelt:

Näide Skyscannerist:

Kõikidel väljatoodud näidiskuupäevadel on lennupiletite hinnad alla 186€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased