Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse alates 120€
28. okt 2022 10:43

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Hispaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse on saadaval alates 120€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leidub alates novembri algusest kuni 2023 aasta kevadeni välja. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Frankfurdis või Zürichis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse Lufthansa kodulehelt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Valencias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Valencias või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Valencias, valisime näidiskuupäevadeks 07.12-11.12 (K-P), sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie hotellisoovitus:

Tuba kahele selles väga hea asukoha ning reitinguga majutusasutuses maksab neljaks ööks kokku vaid 312€ ehk 156€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST VALENCIASSE

Tallinn-Valencia-Tallinn alates 120€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse Lufthansa kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased