Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga talvel Tallinnast Phuketile alates 592€
21. juuni 2023 16:40
Phuket
Rannapuhkus
Eksootika

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Phuketile. Soodsaimad lennupiletid on saadaval vaid 592€ eest ning lennupiletite hinna sees sisaldub ka äraantav pagas! Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid kuskil 10 euro võrra kallimalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv igal lennul on piiratud!

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Toome ka välja näite, kuidas saab ise broneerides kahenädalase reisi Phuketile kätte vaid 898€ eest (per person). Hinnas sisalduvad siis nii Lufthansa lennupiletid Tallinnast Phuketile kui superior tuba väga heade reitingutega SPA hotellis.

Hotellipakkumised Tai Kuningriigis

Parima hinnaga hotellipakkumised Phuketil ja mujal Tai Kuningriigis leiad üles majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks ligi kahenädalane puhkus Phuketil. Valisime näidiskuupäevadeks 15-27.11, sobivad lennupiletid vahemikus 14-27.11 leiad hinnaga 602€ üles otse Lufthansa kodulehelt

Meie soovitus:

Superior tuba kahele selles väga heade reitingutega SPA hotellis maksab 12. ööks kokku vaid 591€ ehk 296€. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID LUFTHANSAGA PHUKETILE

Tallinn- Phuket - Tallinn alates 592€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Phuket (HKT) üles (hinnad alates 506€)

  • Kui soovid veel paarikümne euro võrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse Lufthansa koduleheküljelt

Näide Lufthansa kodulehelt:

Näide Momondost:

KAHENÄDALANE PUHKUS PHUKETIL

Broneerides eraldi nii majutuse kui hotelli, saab kahekesi reisides reisi Phuketile kätte alates 898€ eest inimese kohta!

HIND KOKKU 898€/per person reisides kahekesi.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased