Edasi-tagasi lennupiletid Münchenist eksootilistele Galapagose saartele alates 637€

Avianca pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid algusega Münchenist Galapagose saartele. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Münchenist Galapagosele on saadaval alates 637€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni mai lõpuni välja. Lendudel on kaks ümberistumist, Bogotas ning Quitos või Guayaquilis. Kõikidel meie poolt välja otsitud lendudel on olemas ka kiired ümberistumised, mis osadel kuupäevadel võivad mõnikümmend eurot kallimad olla.

Põnevam variant on külastamaks lisaks Galapagose saartele ka mandri Ecuadori. Allpool on ka mõned näidiskuupäevad veetmaks puhkus nii Galapagosel kui Ecuadoris. Avianca lennupiletite hinna sees on nii toitlustamine pardal kui äraantav pagas.

Soodsaimad lennupiletid Tallinnast Münchenisse omale sobival kuupäevadel leiad otsides läbi Momondo.ee

Lennupiletid Galapagosele

Lennupiletid Tallinnast Münchenisse:
Parima hinnaga lennupiletid Tallinnast Münchenisse leiad läbi Momondo.ee. Hetkel leiab väga hea hinnaga lennupileteid jaanuarist kuni märtsini Nordica otselendudele, mis on ka ajaliselt sobivad ja sisaldavad äraantavat pagasit. Vaata kampaaniat Nordica.ee

Näide:

München-Galapagos-München alates 637€
Tasub jälgida ümberistumiste pikkusi. Mõnedel kuupäevadel on kiiremate ümberistumistega lennud vaid mõnevõrra kallimad.


Toome välja näidiskuupäevad. Endale sobivate lennupiletite otsimiseks ning ostmiseks kasuta

Külasta ühel reisil nii Galapagose saari kui mandri Ecuadori

Kui soovid lisaks Galapagosele näha ka rohkem Ecuadori, siis leiab ka variante, kus saab lisaks Galapagose saartele ka mandri Equadori avastada . Selliste piletite otsimiseks kasuta Momondos "mitu sihtkohta" otsingut. Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust on ka teistel kuupäevadel!

München-Galapagos-Guayaquil-München alates 654€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel kuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi

Hotellid

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Galapagose saartel või mujal Equadoris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.