Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Helsingist Zakynthose saarele al 76€
29. mai 18:40

TUI on hetkel on pakkumas suurepärase hinnaga viimase hetke lennupileteid Zakynthose saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist on saadaval vaid 76€ eest. Tegemist on otselendudega. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel lennukuupäevadel. Toome välja ka soodsa hotellipakkumise sobivateks lennukuupäevadeks.

HOTELLIPAKKUMISED ZAKYNTHOSEL

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Zakynthosel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus nädalaks ajaks:

Stuudiokorter kahele selles suurepäraste reitingutega hotellis maksab 7 ööks kokku 273€ ehk 137€/inimese kohta. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD HELSINGIST ZAKYNTHOSELE

Helsingi - Zakynthos - Helsingi alates 76€

LENNUKUUPÄEVAD

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased