Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Phuketile alates 458€
28. okt 2022 14:55
Phuket
Rannapuhkus
Eksootika

Reisikorraldaja TUI pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Stockholmist Phuketile on saadaval alates 458€ eest. Lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel.

NB: Mobiiliga vaadates ei pruugi Skyscanner neid lennupileteid kuvada. Piletite nägemiseks kasutage arvutit.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Phuketil

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja näite hea hinna ja kvaliteedisuhtega hotellipakkumisest 17 ööks Phuketil vahemikus 16.11-03.12:

Meie soovitus:

Tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis Patongis maksab 17 ööks kokku 1561€ ehk 781€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID OTSELENDUDELE STOCKHOLMIST TAISSE

Stockholm-Phuket-Stockholm alates 458€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel.

NB: Mobiiliga vaadates ei pruugi Skyscanner neid lennupileteid korrektselt kuvada seega kui lende välja ei ilmu siis soovitame broneerimiseks kasutada arvutit.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased