Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Riiast Ateenasse alates 78€
26. mai 2023 09:56
Ateena
Linnapuhkus
Jõulud/Aastavahetus

Vaata ka: Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Ateenasse vaid 74€

Aegean pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kreekasse, Vahemere äärde. Edasi-tagasi lennupiletid Riiast Ateenasse on saadaval alates 78€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid otselendudele leidub alates oktoobri lõpust kuni uue aastani välja väga laia kuupäevavalikuga. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee. Alates oktoobri lõpust toimuvad lennud Ateena ja Riia vahel N ja P ja täitsa mõistlikel kellaaegadel. See on ka hea võimalus veetmaks sügisel pikk nädalavahetus Ateenas, samuti leiab suurepärase hinnaga lennupileteid jõuludeks ja aastavahetuseks.

Huvi korral saab Ateenast soodsalt edasi lennata erinevatele Kreeka saartele või ka näiteks Scooti lennufirmaga Kagu-Aasiasse või Austraaliasse.

.

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Kreekas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Ateenas või mujal Kreekas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus veetmaks sügisel pikk nädalavahetus Ateenas (N-P 3 ööd). Valisime näidiskuupäevadeks 23.11-26.11, sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Ateena luksuslikus 4* hotellis maksab 3 ööks kokku 241€ ehk 121€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID KREEKASSE

Riia - Ateena - Riia alates 78€

Lennud toimuvad 2x nädalas neljapäeviti ja pühapäeviti. Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad kuni 120€. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased