Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele suveks Riiast Sitsiiliasse al 89€
1. juuni 14:57

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid suveks Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Riiast Trapanisse on saadaval alates 89€ eest. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivaid lennupileteid läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Sitsiilias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Trapanis või mujal Sitsiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

  • Näiteks võid leida tühistamisvõimalusega toa kahele nädalaks ajaks Trapanis suurepäraste reitingutega majutusasutuses Case Vacanze Benvenuti al Sud 493€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 13.06 - 20.06 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

OTSELENNUD RIIAST SITSIILIASSE

Riia - Trapani - Riia alates 89€

Saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased