Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Barcelonasse alates 33€

Ryanair pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Barcelonasse. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid on saadaval vaid 33€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab kuni jaanuari lõpuni. Lennud Tallinna ja Barcelona El Prati lennujaama vahel toimuvad 2x nädalas kolmapäeviti ja pühapäeviti, seega on nende lendudega võimalik veeta Barcelonas pikk nädalavahetus K-P. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või konrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Hotellisoovitused Barcelonas

Parima hinnaga hotellipakkumised Barcelonas leiab üles hotellihindade võrdlusportaalist Momondo.ee

Toome ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Barcelonas. Valisime näidiskuupäevadeks 19.01-23.01 (K-P), sobivad lennupiletid leiad allpool asuvast kuupäevavalikust.

OTSELENNUD TALLINNAST BARCELONASSE

Tallinn-Barcelona-Tallinn alates 33€

Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee