Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Dublinisse al 66€
25. aug 13:02

Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Iirimaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dublinisse on saadaval alates 66€ eest. Soodsa hinnaga otselende leiab reisimiseks novembris-detsembris Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Iirimaal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Dublinis või mujal Iirimaal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Dublinis näidiskuupäevadel 30.10-04.11 (5 ööd) :

Tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab maksab 5ks ööks kokku 580€ ehk 290€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD TALLINNAST IIRIMAALE

Tallinn - Dublin - Tallinn alates 66€

Toome allpool välja soodsad näidiskuupäevad, hea saadavus on ka teistel kuupäevadel kuni märtsi lõpuni. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased