Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Gruusiasse alates 74€
10. okt 2022 13:42

Odavlennufirma Wizz Air pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid otselendudele Gruusiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kutaisisse on saadaval alates 74€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab vahemikus november-märts. Piletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Gruusias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kutaisis või mujal Gruusias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Tuba kahele selles Kutaisi suurepäraste reitingutega hotellis maksab üheks ööks 40€ ehk 20€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST GRUUSIASSE

Tallinn-Kutaisi-Tallinn alates 74€

Piletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi läbi Momondo.ee

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased