Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Maltale alates 49€
18. aug 2022 09:47

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Maltale. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele on saadaval alates 49€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab kuni aasta lõpuni välja ning vägagi atraktiivse hinnaga lennupileteid leiab ka jõulude ja aastavahetuse perioodiks. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Maltal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Maltal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks nädalane puhkus sügisel Maltal. Valisime näidiskuupäevadeks 12.11-19.11 (7ööd).

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega mereäärses hotellis maksab nädalaks ajaks kokku 529€ ehk 265€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST MALTALE

Tallinn-Malta-Tallinn alates 49€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobilikud lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased